



28 600 ₴
Велосипед електричний Corso Powerfull з місцем для другого пасажира – це електровелосипед, призначений для використання у місті та здатний впоратися як із повсякденними завданнями, так і з перевезенням вантажів.
Завдяки тяговому електродвигуну велосипед може розвивати швидкість до 60 км/год та має потужність мотор-колеса 750 Вт. Велосипед має сталеву раму і витримує навантаження до 150 кг, а також літійний акумулятор, який може забезпечити до 55 км шляху на одному моторі. Батарея надійно закріплена під сидінням та може бути легко замінена відкриттям замка. Заряджання батареї до 100% займає лише 6 годин.
Corso Powerfull оснащений широкими 20-дюймовими колесами, що накачуються, і системою амортизації спереду і ззаду, що робить його придатним для поїздок по шосе і пересіченій місцевості. Він також має якісні шини з глибоким позашляховим протектором, які створюють відмінне зчеплення з дорогою.
На кермі є перемикач тришвидкісного електромотора, велосипед оснащений міцним кошиком спереду та м'яким багажником ззаду, що робить його ідеальним вибором для кур'єрів. Велосипед зручний для повсякденного використання, від простих поїздок у магазин до триваліших поїздок, коли потрібно взяти з собою все необхідне.
Основні характеристики:
1. Рама сталева, колеса 20”, магнієві обода.
2. Вилка амортизаційна 38 мм без перемикача.
3. Двигун 750W
4. Акумулятор літієвий 48V/21Ah. Модульний контролер.
5. Передні та задні барабанні гальма.
6. Підсідельний штир - сталевий.
7. Рама алюмінієва
8. Кермо - регулюється по висоті.
9. Багажник, широке відкидне сидіння на пружинах.
10. Гума 20*2.5.
11. Передня фара, LED-екран.
12. Утримувач телефону на кермі.
Освітлення: Фара передньої частини рами, стоп-сигнал на задній частині багажника з маячками поворотів, підсвічування
Доступні кольори: чорний, зелений, сірий
Упаковка: картонна коробка, велосипед зібраний на 85% - все навісне обладнання підключено, знято переднє колесо та педалі, опущено кермо та сидіння, знято кошик.
Зібрати його за 15 хвилин не складе труднощів, за наявності викрутки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 48 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 6 годин |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Стан | Новий |