Корзина
53 отзыва
Совместными усилиями  увеличим продажи на 100 позиций в деньКупить со скидкой
| Fortuna |
+38 (050) 935 47 35

Клипса для коррекции формы носа

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

90 грн.

Показать оптовые цены

Минимальная сумма заказа на сайте — 100 грн.

+38 (050) 935 47 35
Валерия
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Клипса для коррекции формы носа
Клипса для коррекции формы носаВ наличии
90 грн.
+38 (050) 935 47 35
Валерия
Купить

Описание

Як же часто жінки бувають незадоволені своїм зовнішнім виглядом. І навіть якщо чоловік твердить протилежне, і каже що краса коханої жінки для нього сама виразна і чарівна, все одно черв'ячок сумніву закрадається в голову і точить зсередини. Звичайно, пластична хірургія виправити може мало не все, але ціна, ах, кусається так що крутишся як вуж на сковорідці. Сьогодні ми Вам розповімо просто і безболісний спосіб підправити форму носа і зробити його естетично чарівним. Бажаємо представити Вашій увазі кліпсу для вирівнювання форми носа - Nose Up Clip Lifting.

Проста конструкція, але така дієва за своєю дією, кліпса для корекції форми носа - Nose Up, представляє з себе П-образну кліпсу затискає ніс, тим самим поступово змінюючи форму і носа, роблячи його тонше, за рахунок притискання "крил" носа. Друга дія кліпси Nose Up направлено на підведення кінчика носа, надаючи йому класичну естетичну форму не вдаючись, при цьому, до допомоги працівників скальпеля і не викладаючи за сію процедуру божевільну пройму грошей. Завдяки своїй формі і розміщеним на підставі носової кліпси - Nose Up CLip Lifting - м'яких аплікаторів, тиск, що створюється кліпсою, повністю рівномірно розподіляється по "крил" ніздрів, не викликаючи при цьому дискомфорту під час використання. Незаперечні переваги кліпси для корекції форми носа - Nose Up CLip Lifting: - безпосереднє пряму дію; - Зменшення ширини носа, за рахунок стискання "крил" ніздрі; - Підняття кінчика носа для додання правильно естетичної форми;

- Простота у використанні; - Легка і міцна конструкція кліпси; - Чи не викривляє носову перегородку; - Не залишає слідів після використання; - Тривалість використання можлива до відповідного Вам результату; - Головне, ціна значно менша, ніж послуги пластичного хірурга. І якщо Ви ще думаєте що краще віддати свої кревні працівникам скальпеля, проходить через процедуру оперування хрящів і переформування носа, а потім через тривалу реабілітацію, і поступового повернення чутливості носа, з подальшим доглядом за носом, то бажаємо запевнити в дієвості нашого приладу по корекції носа - Nose Up - що не вимагає від Вас таких вже жертв для здобуття бажаної краси особи.

Результати тестування кліпси для корекції носа - Nose Up Clip Lifting - підтвердили її дієвість на майже 100 видів форм носа, і у всіх були видимими покращене зміна форм від 40 до 80% протягом 20 днів використання.

Информация для заказа

  • Цена: 90 грн.