









27 280 ₴
Електровелосипед Crosser Smart 24 (500w 36v 13,2А·год )
Пропонована модель комплектується надійним редукторним мотором із номінальною потужністю 500 ватів. Він забезпечує максимальну швидкість без педалей до 40 км/год і заїзд на пологі підйоми. Допомагаючи мотору колеса педалями, можна заїжджати на круті підйоми. Батарея розташована в легкознімному боксі на багажнику ззаду. Ручка газу з індикатором рівня заряду батареї.
Crosser Smart 24 зібраний на базі алюмінієвого велосипеда Mustang
Технічні характеристики:
Рама: Алюминий 150-180см
Колеса: 24 дюйми
Максимальне навантаження: 140 кг
Потужність двигуна: 500w 36v
Максимальна швидкість: 38-45 км/год
Акумулятор: літієвий Li-on,13.2А·год 36в
Максимальна відстань на одному заряджанні: 40-50 км.
Час повного заряджання: майже 4 години
Механічні передні та задні гальма
Вага: 19 кг
Передний привод
На максимальну дальність поїздки за повного заряду акумулятора впливають такі чинники, як вага райдера, тип дорожнього покриття, погодні умови, градус підіймання, швидкість пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 24 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |