







36 490 ₴
31 017 ₴
Показати оптові ціниЕлектровелосипед Maraton M8 являє собою ідеальне рішення для тих, хто шукає комфорт, надійність і високу продуктивність у двоколісному транспортному засобі. Завдяки його компактним розмірам і високій прохідності цей електровелосипед стає ідеальним вибором для міських подорожей або відпочинку на природі.
Особливості:
Електровелосипед Maraton M8 — це ідеальний вибір для активних і сучасних людей, які цінують комфорт, надійність і екологічність у транспорті. Він пропонує високу продуктивність, ергономічний дизайн і низку корисних функцій, які роблять ваші поїздки комфортними та незабутніми.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
Додаткові функції
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Висота рульової стійки | 50 см |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 3 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 21 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |