








23 585 ₴
20 047 ₴
Электровелосипед Cruzzer — це сучасний, потужний і зручний електровелосипед зі складною рамою, що підходить для міських поїздок, подорожей на середні та довгі дистанції, а також для їзди бездоріжжям. Завдяки складаній рамі легко транспортувати та зберігати навіть у невеликих приміщеннях.
Технічні характеристики:
Призначення та переваги:
Електровелосипед Cruzzer підходить для тих, хто шукає потужний і надійний транспорт для пересування містом, поїздок на роботу, активного відпочинку та подорожей. Завдяки електроприводу з потужним акумулятором, він забезпечує комфортне пересування навіть на довгих дистанціях.
Модель має вдосконалену конструкцію рами, потужний мотор і батарею великої ємності, що дає змогу знизити залежність від підзаряджання.
Велосипед поєднує високу продуктивність, компактність і сучасний дизайн, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче отримати максимальну свободу пересування.
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 14 мм |
| Висота рульової стійки | 135 см |
| Вага | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 33 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Підлога | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Заднє гальмо | Дисковий механічний |
| Форм фактор рами | Складана |
| Надувні колеса | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Зарядний пристрій | Да |
| Час заряджання акумулятора | 5 час |
| Максимальна вантажність | 120 кг |
| Підніжка | Да |